SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD

  • Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili
  • Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili
  • Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili
  • Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili
  • Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili
  • Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili
  • Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici
Markalar BAŞLANGIÇ HAFIZASI
No. Çalışanları 80~100
Yıllık satış 10000000-12000000
Yıl kurulan 2012
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir firmayız.Birçok ünlü şirket, OEM/ODM saat üreticisi olarak bizi tercih ediyor.Kaliteyi ve zamanındalığı sağlamak için, İsviçre ve Japonya'dan kolay kaynak bileşenleri için gümrükten gümrüksüz ithalat ayrıcalığı alıyoruz.Maliyetlerinizi düşürmek için uzun yıllardır birlikte çalışan 20'den fazla yerel tedarikçiden malzeme tedarik ediyoruz.Shenzhen Forever Time Watch'ta, promosyon saatler, moda saatler, cep saatleri ve spor saatler dahil olmak üzere seçiminiz için yüzlerce model sunuyoruz.Ve 11 yıllık kıdemli satış danışmanımız, pazarı geliştirmenize yardımcı olmak için size şirket durumunuza göre satış çözümleri sunacaktır.Aylık kapasitemiz 500.000 adet olup, bunun %50'den fazlası Kuzey Amerika ve Avrupa'ya teslim edilmektedir.Dünyanın büyük markalarına katılın ve bizimle çalışmayı seçin.20 yılı aşkın deneyime sahip yönetim ekibimizin rehberliğinde, tedarik ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğimizden eminiz.Yakın gelecekte başarımız için şerefe!

Hizmet

En İyi Hizmet Sonsuza Kadar Zamanİzlemek

 

Ücretsiz satış öncesi danışmanlık/ücretsiz tasarım çizimi

 

Profesyonel pazarlama ve iş arkadaşlarımız, 12 saat içinde hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek.Müşterilere her türlü teknik desteği sağlayabilir ve ihtiyaç duydukları tasarımları onaylamak için müşterilerin ücretsiz olarak render yapmalarına yardımcı olabiliriz.

 

15-45 iş günü hızlı teslimat

 

Müşteriler için daha hızlı teslimat, güçlü ekip uyumu garanti edebilir ve gereksiz zaman kaybını azaltabiliriz.En hızlı zamanda, müşterinin stok ihtiyacını karşılayarak 2 hafta içerisinde müşteriye yönelik üretimi tamamladık.

 

Sıkı üretim kalite kontrolü

 

a) Hammadde kontrolü

 

Saat üretiminin endüstri çemberindeyiz ve çok sayıda bileşen tedarikçisi bizi destekledi.İşbirliği yapmak için en istikrarlı kalite ve teslimat süresine sahip tedarikçileri seçiyoruz ve kaliteyi sağlamak için tedarikçinin fabrikasında kalması için bir QC personeli gönderiyoruz.

 

b) atölye

 

Artık 100.000 seviyeli tozsuz bir atölyemiz var ve her çalışanın klipsli bir şapka, galoş ve çevre dostu tozsuz giysiler giymesi gerekiyor.Atölyeye girmeden önce toz olmamasını sağlamak için bir hava duşu vardır.Çalışma ortamının temiz ve güvenli olduğundan emin olun.

 

c) Kalite Kontrol

 

c1.Atölye kalite denetimi

Her üretim bağlantısının sonunda kalite denetimi yapılacak ve niteliksiz parçalar doğrudan elimine edilecektir.

c2.Genel kalite denetimi

Nihai paketlemeden önce, bitmiş üründe herhangi bir kusur veya saç ve toz olup olmadığını ayrıntılı olarak kontrol edeceğiz.

 

d) Kalite şikayetleri

 

Bir müşteri kalite şikayetinde bulunduğunda, sorumlu departmanla görüşecek, sorunları analiz edecek ve 24 saat içinde çözümler üreteceğiz.

 

Saat üretim fabrikamız hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı posta kutumuza hoş geldiniz: Tracy@szhfwatch.com ve sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Ekibimiz

Ekibimiz yönetim departmanı, Ar-Ge departmanı, satış departmanı, pazarlama departmanı, üretim departmanı, kalite kontrol departmanı ve satış sonrası departmanından oluşmaktadır.Sektörde 20 yılı aşkın iş tecrübesine sahip birçok gazi ile sektör elitlerini bir araya getiriyor.Sektörde yeni başlayanlar için de düzenli eğitimler var ve sadece birlikte değil, aynı zamanda bir aile olarak da çalışıyoruz!

 

Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili 0Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili 1

Grup eğitimi ve açık hava geliştirme eğitimine katılın

Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili 2Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili 3Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili 4

Her ay doğum günü partileri düzenleniyor

Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili 5Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili 6Çin SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD şirket Profili 7

Mesaj bırakın